Ücretsiz Diyet Uygulaması

Kadının Ajandası diyet uygulamamız tamamen ücretsizdir. Hem androidten hem de iostan uygulamamızı indirebilirsiniz. Diyet hakkında merak ettiklerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kadının Ajandası Diyet Uygulaması Android Kadının Ajandası Diyet Uygulaması Ios

Kadının Ajandası Diyet Uygulaması

Diyet uygulamamızdan sizlere günlük bildirimler göndermekteyiz böylelikle daha sağlıklı ilerlemektesiniz. Diyet yemekleri, salataları, tatlıları, çorbaları gibi menülerle sizleri detsteklemekteyiz. Diyet hatalarınıza düşmeden zaman kaybı olmadan ilerleyebilmektesiniz. Sadece diyet ile ilgili konular yok uygulamamızda aynı zamanda güzellik katergorisiylede bilgilendirmek yapmaktayız. Regl kategorimizle sizler bilinçlendirip adet dönemi rahat geçirmenizi sağlamakta. Kilo verme zayıflama egzersizleri sizi hem dinç tutar hem de daha sağlıklı ilerlemenizi sağlar.

Bunların yanında anne bebek kategorimizle sizlere ek destek vermekteyiz. Kısacası Kadının Ajandası uygulaması cebinizde her zaman size destek olacak yararlı bir uygulamadır.

Zayıflamak kilo vermek istiyorsanız sizi aramızda mutlaka görmek isteriz. Kadının ajandasın uygulamamızın yorumlarına bakabilirsiniz. Sizi de diğer kullanıcılarımız gibi mutlu etmek isteriz. Hem kilo verirsiniz hem de her gün yeni bilgiler öğrenirsiniz. Bu bilgilerin tamamı size ücretsiz sunulmaktadır.

Kadının Ajandası olarak derlediğimiz ve uzmanlardan aldığımız bilgiler paylaşılmaktadır. Diyet yaparken zorlanmadan ilerleyeceksiniz. Chat menümüzle kendı aranızda iletişimde olarak hem motivasyonunuzu artırırsınız hem de arkadaş edinmiş olursunuz. Diyeti kolaylaştıran adımlardan bir tanesi diyet arkadaşı olduğunu unutmayınız.

Şimdi sizleri uygulamamıza bekliyoruz :)

Paylaş